Bütçenize Uygun

Sanal Sunucular

Anında Kurulum
DDOS Koruma
Türkiye Lokasyon
Sanal Sunucu Kirala
Paket İşlemci Ram Disk Trafik Fiyat
XEON PAKET #1 1 Core CPU 2 GB RAM 20 GB SSD Limitsiz 24.99₺/ay Satın Al
XEON PAKET #2 2 Core CPU 4 GB RAM 25 GB SSD Limitsiz 39.99₺/ay Satın Al
XEON PAKET #3 3 Core CPU 6 GB RAM 30 GB SSD Limitsiz 59.99₺/ay Satın Al
XEON PAKET #4 4 Core CPU 8 GB RAM 35 GB SSD Limitsiz 79.99₺/ay Satın Al
XEON PAKET #5 5 Core CPU 12 GB RAM 50 GB SSD Limitsiz 119.99₺/ay Satın Al
XEON PAKET #6 6 Core CPU 16 GB RAM 60 GB SSD Limitsiz 149.99₺/ay Satın Al
Kendinize özel bir paket mi arıyorsunuz?

Sizlere sunmuş olduğumuz paketler kullanıcılarımız tarafından yeterli bulunmuş üst düzey teknoloji sunuculardır. Website, oyun sunucu, depolama vb. daha birçok işlev için uygundur.

Ancak, kendinize uygun paketi bulamadıysanız ve çözüm arıyorsanız en kısa sürede bize buradan ulaşmanız yeterlidir. Sizlere en kısa sürede bizim tarafımızdan ulaşılacak ve gerekli teklifler sunulacaktır.En İyi Sunucu Deneyimi

Hemen sipariş verin performansın tadını çıkarın!

Seçilebilir İşletim Sistemi

Gelişmiş Kontrol Panelleri

Siparişten hemen sonra dilediğiniz işletim sistemini seçebilirsiniz, böylece doğrudan işletim sisteminiz kurulmuş ayarları yapılmış bir şekilde size teslim alırsınız. İşletim sistemlerinizi destek talebi oluşturarak daha sonra da kurdurabilirsiniz.

Otomatik Yönetim Paneli

Gelişmiş Yönetim Paneli

Sunucularımızda sunduğumuz arayüz tam yönetim yapabilmenizi sağlamaktadır. Panelinizle sunucunuzu yeniden başlatabilir, hazır işletim sistemleri kurabilir, KVM erişimi sağlayabilir ve geçmişe ait kaynak kullanımlarınız takip edebilirsiniz.

Teslimat Süresi

Teslimat Süresi

Çoğu sunucumuz sipariş alındıktan sonra birkaç dakika içerisinde otomatik olarak kurulup teslim edilir. Geciken siparişiniz ödeme alındıktan sonra maksimum 24 saat içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Geciken sunucular için o gün süreye eklenmektedir.

Performans ve Güvenlik

Performans Ve Güvenlik

Güçlü internet altyapımız ve SSD disk teknolojimiz ile kesintisiz üst düzey performans sunmaktayız. Güvenlik açısından tüm sunucularımızda olmusuzluklara karşı gerekli tedbirler alınmıştır ve 7/24 ekibimizce izlenmektedir.

İsteğinize Özel İşletim Sistemi Seçenekleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan bir sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz!

Tüm sunucularımız siparişten sonra otomatik teslim edilmektedir ve geliştirilmiş yönetim paneli kullanılmaktadır. Desteğe ihtiyaç duymadan açma, kapatma, formatlama, KVM ve şifre değişimi gibi birçok işlemi paneliniz üzerinden yapabilirsiniz.
Sunucularımız Bursa / PENDC merkezinde kendi altyapımızda ve kendi donanımlarımızda barınmaktadır. TIER III sertifikalı tamamen yedekli bir sistemdir.
Toplamda 18 adet otomatik kurulum yapılabilen işletim sistemi mevcuttur. Onun dışında otomatik kurulumu yapılamayan dilediğiniz işletim sistemlerini manual olarak kurmaktayız.
Tüm sunucularımızda yurt içi ve yurt dışı yüksek kapasite koruma mevcuttur. Firmamızın en çok önem verdiği hususlardan biridir. Oyun bazlı ve kurumsal olarak tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Contact

Aklınıza bir şey mi takıldı?

Destek Talebi Oluştur Destek Talebi
Oluştur
Canlı Desteğe Bağlan Canlı Desteğe
Bağlan
WhatsApp Hattı WhatsApp Hattı+90 850 840 2235whatsapp
discord