Alan Adı Bilgi

Profesyonel Alan Adı Hizmetleri

Alan adı kaydetme, alan adı transferi ve alan adı yenileme işlerimlerini en kolay yoluyla sizlerin huzuruna sunuyoruz. Ayrıca tüm ek hizmetlerden alan adı kayıt işlemi sırasında faydalanabilirsiniz. Kolay panelimiz ile sizlere kullanım kolaylığı sağlıyoruz!

Alan Adı Kayıt

Çevrimiçi alan adı kayıt sistemi ile tüm alan adı uzantılarımız anında aktif olmaktadır. com.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar iletişim ve evrak işlemleri sonucunda teslim edilmektedir. Tüm kayıtlar en az 1 yıllıktır!

Alan Adı Transferİ

Mevcut firmanızdan alan adı transfer kodunuzu alın. Transfer kilidini ve WHOIS gizliliğini kaldırın. Transfer uzantımızdan transferinizi başlatın. Alan adına sahip olunan e-postaya gelen transfer postasını onaylayın. 14 gün içerisinde alan adınız aktif olacaktır!

Alan Adı Yenİleme

Alan adınızın süresi dolduktan sonra veya süresi dolmak üzereyken alan adı Yenileme uzantımızdan gerekli işlemleri yaparak en uygun fiyatlara alan adınızı yenileyebilir veya geri alabilirsiniz. Tüm alan adı uzantılarımız anında aktif olacaktır!

.com₺79.99

.net₺99.99

.org₺89.99

Alan Adı Fiyat Listesi

Listede popüler alan adı uzantıları bulunmaktadır. İstediğiniz alan adı uzantılarına bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz!

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

CANLI DESTEK

Çevrimiçi olarak sorunlarınızı çözmekten memnuniyet duyarız. Mesai saatleri içerisinde bizlere canlı destek ile ulaşabilirsiniz.

DESTEK TALEBİ

Destek departmanımızdan dilediğin soru ve sorun hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. Ödeme bildirimi gibi muhasebesel konulardada buradan destek talebi oluşturabilirsiniz.

TELEFON

0850 840 2235 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir, gerekli konularda detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurarak dilediğiniz konuda bizlerden yardım isteyebilirsiniz. E-posta göndermek yerine formu doldurarak bizlere posta atabilirsiniz. Bizlere gönderdiğiniz mesajlara en kısa süre içerisinde cevap verilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruların yanıtları yan kısımda verilmiştir detaylı çözümler için destek alabilirsiniz.

Cevabı bulamazsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İletişime Geç
Ödemeniz bize ulaştığı anda alan adınız aktif edilir. Havale/EFT gibi ödeme yöntemleri kullandıysanız bizlere mutlaka ödeme bildirimi yapmayı unutmayın. Otomatik ödeme gerçekleştirmeyen müşterilerimizin ödemeleri kontrol edildikten sonra hizmeti aktif edilir.
Türkçe karakterli alan adı tescil hizmeti sağlamamaktayız. Sizlere de alan adı tescil ettirirken türkçe karakter kullanmanızı önermiyoruz.
WHOIS bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Bu işlemi alan adını satın alırken veya alan adını satın aldıktan sonra ek ücret ödeyek yapabilirsiniz.
Alan adı transferi bir başka tescil firmasındaki alan adı tescil servisinin bir diğer firmaya aktarılması işlemidir. Transfer işlemi gerçekleştikten sonra alan adınızın yönetimini artık yeni tescil sağlayıcınız ile gerçekleştirebilirsiniz.
whatsapp
discord